Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Bağış
İTÜDF Kariyer Kulübü seminerlerinin konuğu DEFAV'dı Yazdır E-posta
İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Başkanı Müh. Bülend Temur, İkinci Başkan Müh. Yılmaz Onur, Genel Sekreter Kapt. Murat Özaydın, ile üyeler Kapt. Kadir Türker ve Müh. Hayati Okumuş ile Kapt. Engin Yücel İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün düzenlemiş olduğu seminerlerin ilk konuğu oldu.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Kampüsü’nde öğrencilerle buluşan DEFAV Yönetim Kurulu, öğrencilerle ilişkilerin kuvvetlenmesi ve öğrencilerin DEFAV'ı tanıması adına konuşmalar yaptılar. YDO mezunlarının arasındaki dayanışmayı Denizcilik Fakültesi’nden mezun olan kardeşlerinde de görmek istediklerini belirtip DEFAV ve İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği’nin mezunlar için önemine değindiler.

DEFAV düzenleyeceği yemek, organizasyon ve dayanışma gecelerine öğrencileri de davet ederek ilişkilerin daha kuvvetli hale gelmesini temenni etti. Seminer DEFAV'ın Konferans sonrasında Kariyer Kulübünü ziyaret etmesiyle ve Kariyer Kulübüne bu organizasyonu düzenlendiği için teşekkür etmesiyle son buldu.

 

YURT ÖN BAŞVURU FORMU

Banka Hesap Bilgilerimiz


DEFAV
Sosyal Hizmetler ve Tic. A.Ş.


Garanti Bank. Tuzla Sahil Şb.

Şube Kodu: 1022 6299336

IBAN
TR87 0006 2001
0220 0006 2993 36

DENİZCİLİK FEDERASYONU

Üye Girişi

Üye Girişi