Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Burslar
İTÜ Denizcilik Fakültesi Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu Yazdır E-posta

ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE Yazdır E-posta

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ BİNALI YILDIRIM ÖĞRENCİ YURDU
2021-2022 DÖNEMİ YURT KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR,

YURT BİNAMIZDA PANDEMİ ÖNLEMLERİ ALINMIŞ OLUP AKSİ BİR KARAR ALINMADIĞI TAKDİRDE,

· ODALAR 3 KİŞİLİKTİR.

· HER ODADA KİŞİSEL DOLAP, ÇALIŞMA MASASI, DUŞ VE TUVALET MEVCUTTUR.

· HER SINIFIN ÖĞRENCİ ODALARI , ÇALIŞMA VE DİNLENME SALONLARI AYRIDIR.

· ÖĞRENCİLERE ÇAMAŞIRHANE HİZMETİ SUNULMAKTADIR.

· YURT VE ODALARIN TEMİZLİĞİ PANDEMİ KURALLARI DİKKATE ALINARAK DÜZENLİ OLARAK YAPILMAKTADIR.

 

KAYIT İŞLEMLERİ

 

· 2021-2022 Yurt tam dönemi 20 EYLÜL 2021-15 HAZİRAN 2022 tarihleri arasını kapsayacak olup, yurdumuz tüm yıl boyunca hizmet verecektir.

 

· Yurt kaydı önceliği pandemi öncesi depozitosu ve yurt bakiyesi içeride olan öğrencilere ait olup bu öğrencilerimizin kayıt işlemleri için yurt kayıt evrakları İle birlikte başvurularını Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır mail adresine en geç 30.09.2021 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

· Yeni başvuru yapacak olan öğrencilerimizin de belirtilen evrakları ve ödemelerini en geç 30.09.2021 tarihine kadar Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

· 30 Eylül 2021 tarihine kadar; Yurda kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz depozito ve yurt ilk taksit tutarını mutlaka açıklamaya öğrenci İsim-Soy isim bilgilerini belirterek yatırması gerekmektedir.

 

· Ayrıca https://portal.itu.edu.tr Öğrenci yurt işlemleri adresinden duyuruları takip ederek portal başvurusunu da yapması gerekmektedir.

 

· Yurt ön başvurusu yaparak oda ayıran öğrencilerin mücbir sebep dışında caymaları halinde depozitoları iade edilmeyecektir.

· Staja gidecek öğrencilerimiz ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerimizin yarım dönemlik konaklama talebi kapasitemizin uygun olması halinde kabul edilecektir.

 

* Yurt kaydı için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir, kesin kayıt için evrakların eksiksiz olarak mail atılması gerekmektedir.

· Başvuru Formu eksiksiz doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.

· Taahhütname, imzalanarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Taahütnameyi indirmek için lütfen tıklayın

· Güncel Sağlık Raporu

· Öğrenci belgesi,

· Ödeme dekontu,

· Sabıka kaydı, yabancı uyruklu öğrencilerden alınacak oturma izni. Verilen tarih itibariye son 6 ay içinde alınmış olması gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMLERİ

· 2021-2022 DÖNEMİ İÇİN BELİRLENEN DEPOZİTO BEDELİ 1.000 TL OLUP BELİRTİLEN HESAP NUMARASINA AÇIKLAMAYA ÖĞRENCİ İSİM-SOY İSİM BİLGİLERİ BELİRTİLEREK YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR. DEPOZİTO BEDELİ TEMİNAT BEDELİ OLUP ÖĞRENCİNİN YURT İLE İLİŞİĞİ KESİLDİĞİ ZAMAN GERİ ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.

 

· DEPOZİTO ÖDEMESİ İLE BİRLİKTE YURT İLK TAKSİTİ , 1.000 TL OLUP KESİNLEŞEN YURT VE ODA KONTENJANINA GÖRE YATIRILAN TUTAR BELİRLENEN YENİ DÖNEM ÜCRETİNDEN DÜŞÜRÜLECEKTİR.

· YURT KAYDININ KESİNLEŞMESİ İÇİN BELİRTİLEN YURT KAYIT EVRAKLARI İLE BİRLİKTE DEPOZİTO BEDELİ (1.000 TL) VE YURT İLK TAKSİT BEDELİNİN (1.000 TL) DEKONTLARI İLE BİRLİKTE Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

· SINIRLI KONTENJAN OLMASI SEBEBİYLE YURT YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ İÇİN BAŞVURU VE ÖDEME TARİHİ DİKKATE ALINACAKTIR.

BANKA HESAP BİLGİSİ :

DEFAV SOSYAL HİZMETLER VE TİC. A.Ş.
GARANTİ BANKASI TUZLA SAHİL ŞUBESİ
ŞUBE KODU 1022 6299336
IBAN TR87 0006 2001 0220 0006 2993 36


 

YURT ÖN BAŞVURU FORMU

Banka Hesap Bilgilerimiz


DEFAV
Sosyal Hizmetler ve Tic. A.Ş.


Garanti Bank. Tuzla Sahil Şb.

Şube Kodu: 1022 6299336

IBAN
TR87 0006 2001
0220 0006 2993 36

DENİZCİLİK FEDERASYONU

Üye Girişi

Üye Girişi