Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow DEFAV Kapt. Altay Altuğu Ziyaret Etti
DEFAV Kapt. Altay Altuğu Ziyaret Etti Yazdır E-posta

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulunu temsilen Başkan Müh. Bülend Temur ve İkinci Başkan Müh. Yılmaz Onur Uzmar Uzmanlar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Altay Altuğ’u ofisinde ziyaret etti. 26 Mart 2010 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette, tecrübeli mezunların bir araya gelerek geniş katılımlı istişarelerde bulunulması düşüncesiyle Yönetim Kurulu Toplantılarına davet edilen Altuğ fırsat bulduğu sürece bu etkinliklerde bulunmaktan memnun olacağını belirtti.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Kampüsü’nde inşasına başlanan yurt binası için Müh. Suay Umut ile birlikte vermiş olduğu destek dolayısıyla Kapt. Altay Altuğ’a teşekkürlerini bildiren Müh. Bülend Temur ve Müh. Yılmaz Onur vakfın faaliyetleri konusunda Altuğ’u bilgilendirdi.

Kapt. Altay Altuğ ziyaret sırasında ofisinde bulunan denizcilikle ilgili özel eşyaları tanıtırken, denizcilik camiasının önde gelen isimlerinden rahmetli Müh. Kemal Demir’in okul yüzüğünün de aralarında bulunduğu bu özellikli eşyalarla anılar tazelendi. 

Son derece samimi geçen ziyarette vakıf ve fakülte faaliyetlerine mezunların daha fazla katılım göstermelerinin ve yeni projeler oluşturulmasının gerekliliği üzerinde duruldu.

 

YURT ÖN BAŞVURU FORMU

Banka Hesap Bilgilerimiz


DEFAV
Sosyal Hizmetler ve Tic. A.Ş.


Garanti Bank. Tuzla Sahil Şb.

Şube Kodu: 1022 6299336

IBAN
TR87 0006 2001
0220 0006 2993 36

DENİZCİLİK FEDERASYONU

Üye Girişi

Üye Girişi